Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а добитници признања „Златно срце“

Студенти ФОН-а добитници признања „Златно срце“

Студенти Факултета организационих наука добитници признања „Златно срце“ које додељује Радна јединица „Дневни центри и клубови“ Геронтолошког центра Београд због учествовања у акцији помоћи старијим суграђанима при замени старих здравствених књижица за нове електронске.

Радна јединица „Дневни центри и клубови“ Геронтолошког центра Београд, као социјално одговорни и водећи актер са искуством од 33 године у области пружања социјално заштитних дневних услуга у заједници старијим лицима, организује IV Фестивал међугенерацијске сарадње под називом „ОKеј“ од 27. до 29. априла 2017. године, уз подршку Града Београда. Концепт Фестивала „Океј“ базира се на заједничким принципима Националне стратегије о старењу и Националне стратегије за младе – промовисању и развоју међугенерацијске солидарности и подстицању међугенерацијске сарадње и дијалога.

Програмско веће Фестивала „Океј“ донело је Одлуку да овогодишње признање „Златно срце“ додели студентима Факултета организационих наука који су учествовали у акцији помоћи старијим суграђанима при замени старих здравствених књижица за нове електронске. Студенти Ирена Каралић, Милица Вуковић, Никола Иконић, Анастасија Панић, Катарина Ђорђевић, Петар Достанић, Сања Тошев, Тамара Стаменић, Тијана Драгојевић, Ивана Зечевић, Данило Николић, Анка Стојановић, Јелена Југовић, Јелена Орлић и Јелена Вулешевић, у оквиру пројекта на предмету Правне основе информационих система, током децембра месеца попуњавали су електронске пријаве на Порталу еУправа заједно са најстаријим Београђанима.