Почетна / Вести докторске студије

Програм стипендија немачке привреде Зоран Ђинђић

zds-2023-presentation-at-fon-26-10-at-12am

Позивамо вас на презентацију Програма стипендија немачке привреде Зоран Ђинђић 26. октобра на Факултету организационих наука у 12 часовау Сали 30. Учешћем у Програму стипендија, стичете радно искуство у Немачкој кроз обављање од 3 до 6 месеци дуге стручне плаћене праксе у својој академској области. Након стручне праксе у водећим немачким фимама у Немачкој. постајете део регионалне алумни мреже Програма стипендија која вам нуди бројне могућности пословног умрежавања, даљег усавршавања и стварања пријатељстава за цео живот.
Детаљније

Презентација немачког Rostock универзитета и разговор са њиховим професорима

Обавештавамо све заинтересоване студенте ФОН-а, да ће у уторак, 24. октобра 2023.год., у периоду од 15 до 16 сати бити организована презентација Rostock универзитета у читаоници у старој згради.

Професори и сарадници Катедре за Business Informatics Rostock универзитета представиће Rostock, Универзитет, студијске програме у Business Information Systems, истраживања и могућности за студенте.