Почетна / Вести докторске студије / Презентација програма мобилности на Универзитету у Жилинама

Презентација програма мобилности на Универзитету у Жилинама

Универзитет у Београду је потписао Интеринституционални уговор са Универзитетом у Жилинама (University of Žilina), Жилине, Словачка за размену студената основних, мастер и докторских студија, наставника и административног особља за области:  031 Social and behavioural sciences, 041 Business and administration, 061 Information and Communication Technologies (ICTs), 073 Architecture and construction и 104 Transport services. Ове мобилности ће бити доступне за реализацију у школској 2017/18. и 2018/19. години.

Презентација Универзитета у Жилинама и Факултета за менаџмент и информатику биће одржана у уторак, 14. новембра 2017. године у 10:15 часова у сали Б103 на Факултету оргнаизационих наука. Презентацију ће одржати проф. др Петер Мартон, продекан за међународну сарадњу Факултета за менаџмент и информатику из Жилина. Присутни ће имати прилику да се боље упознају са начином студирања и живота у Словачкој, могућностима за пријаву и одлазак на мобилност на поменути Универзитет, могућностима за смештај студената и др.

Позивамо све заинтересоване студенте и запослене да присуствују овом догађају.