Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а победници регионалног такмичења у решавању студије случаја у Словенији

Студенти Case Study Club ФОН-а: Ана Јаћимовић, Марина Крак, Јелена Поповић и Лука Делић освојили су прво место на регионалном такмичењу у решавању пословне студије случаја у Словенији. Такмичење се организивало у оквиру 37. међународне конференције о развоју организационих наука у организацији ФОН-а из Крања у периоду од 19. до 21. марта 2018. године.

Студенти су решавали студију случаја за компанију GS1 која се бави применом стандарда и пружања услуга ради оптимизације ефикасности операција у ланцу снабдевања. Њихов задатак је био подизање свести о бренду код младих, као и да осмисле начине на које могу да их едукују о примени стандарда и технологије које GS1 има у свом портфолиу. Победничко решење обухватило је две стратегије. Прва стратегија била је да компанија успостави сарадњу са хабовима у Холандији, док се друга стратегија односила на едукацију уз примену кампање односа с јавношћу у Словенији. Честитамо студентима на сјајном резултату!