Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а први на националном такмичењу PRilika 2018 у решавању студије случаја из односа с јавношћу

Студенти Case Study Club-а ФОН-а: Урош Травица, Милош Шпановић, Александра Вучићевић и Елена Миловановић под менторством проф. др Весне Дамњановић и Андрее Московљевић освојили су прво место на националном такмичењу PRilika 2018 из односа са јавношћу. Пословну студију случаја задала је компанија Link group у оквиру бренда Business Academy. Студенти ФОН-а предложили су изградњу бренда компаније као и побољшање комуникационе стратегије кроз дигиталне медије према интерним и екстерним циљним јавностима и освојили прво место у конкуренцији студената из целе Србије. Такмичење се одржало у организацији Друштва Србије за односе с јавношћу.  Честитамо!