Почетна / Студије / Мастер студије / Вести / Вести мастер студије / Стипендија Владе Републике Кореје за постдипломске студије

Стипендија Владе Републике Кореје за постдипломске студије

Национални институт за међународно образовање, Министарства образовања Владе Републике Кореје, расписао је конкурс за четири држављанина Србије и једног држављанина Црне Горе, за државну стипендију корејске владе за постдипломске студије (мастер или докторске), под називом 2019 Global Korea Scholarship: Korean Government Scholarship Program for International Students for a Graduate Degree -2019 Graduate GKS.

Позивају се сви заинтересовани да присуствују Информативном предавању о овој стипендији, које ће бити одржано у организацији Амбасаде Републике Кореје, 18.02.2019. године у 17:00 часова у Дому омладине-Трибинска сала.

Више информација о овом конкурсу и презентацији, можете погледати на следећем линку.

korean-embassy