Почетна / Успеси и награде / Успех студената ФОН-а на светском такмичењу у решавању студије случаја у Монтреалу

На такмичењу McGill Management International Case Competition (MMICC 2014) одржаном у Монтреалу од 17. до 23. марта 2014. године, Ива Мишовић, студенткиња ФОН-а освојила је прво место као део међународног тима са колегама: Jaylen Gadhia (McGill University), Natalie Riemer (Wharton School) i Alynpim Kiriyapong ( BBA Thammasat University). Студенти ФОН-а: Кристина Петрић, Катарина Мирковић, Ивана Илић и Лазар Ђелић под менторством проф. др Весне Дамњановић освојили су четврто место. Студенти су решавали студију случаја 32 сата и имали су задатак да дају предлог стратегије раста компаније Saputo која се бави производњом и пласманом производа од млека. У 2012. и 2013. години студенти ФОН-а били су други на такмичењу McGill Management International Case Competition. Детаљније информације о такмичењу можете погледати на страници: www.mmicc.org .