Почетна / Успеси и награде / Студенти ФОН-а победили у решавању студије случаја из односа с јавношћу

Студенти ФОН-а победили у решавању студије случаја из односа с јавношћу

Београд, 18. новембар 2013. године – У финалу националног студентског такмичења из области односа с јавношћу „PRilika 2013“ одржаном у Београду студенти ФОН-а: Лука Важић, Маша Сретеновић, Ива Мишовић и Никола Шурлан освојили су прво место, док су њихове колеге: Кристина Петрић, Катарина Мирковић, Лазар Ђелић и Дина Лаловић освојили друго место.

У конкуренцији од 8 тимова студенти су решавали студију случаја компаније Хенкел Србија на тему Развој сегмента и комуникација кључних погодности крајњим потрошачима за Персил бренд“. Ментори победничких тимова су Александар Бијелић и Ема Нешковић под координацијом проф. др Весне Дамњановић.