Почетна / Вести / ФОНИС: Отворена пријава за пројекат „Студенти студентима“

ФОНИС: Отворена пријава за пројекат „Студенти студентима“

Удружење студената информатике ФОНИС вас позива да учествујете на едукативном пројекту „Студенти студентима“ који се одржава у онлајн формату, у периоду од 11. до 13. децембра.

Ове године пројекат се састоји из два дела. Први део пројекта је панел дискусија, под називом ,,Од студентске клупе до експертске позиције”, чији је покровитељ компанија Bosch, а која је заказана за 11. децембар. Други део пројекта обухвата девет бесплатних и едукативних радионица које ће се одржати 12. и 13. децембра 2020. године.

Структура пројекта Студенти студентима је јединствена, зато што подстиче полазнике да без устручавања комуницирају са својим предавачима, и тако ствара пријатну атмосферу у којој се лако и брзо учи.

Пријаве су отворене од 23. новембра до 5. децембра 202. године.

Вашу пријаву можете попунити на сајту www.s2s.fonis.rs где ћете пронаћи и све информације о пројекту.