Почетна / Студенти / Актуелности / Како да успешно креирате нови Europass CV?

Како да успешно креирате нови Europass CV?

Информативни центар Фондације Темпус организује практичан, једночасовни вебинар намењен студентима, ученицима, младима, наставницима, запосленим особама и онима који траже посао, као и свим особама које желе да сазнају како се користи иновирана Europass платформа.

На вебинару ће бити демонстрирано како се врши регистрација на Europass платформи, како се на њој креирају, чувају, деле и са ње извозе Europass профил (портфолио), радна биографија (CV) и пропратно писмо, као и које додатне функционалности у сврху образовања и запошљавања нуди ова платформа.

Вебинар се одржава у уторак, 22. марта, са почетком у 16 часова, а за пријаву учешћа потребно је попунити кратак пријавни формулар до 22. марта у 12 часова.

Више о догађајима које организује Инфо Центар прочитајте на њиховом сајту. За све додатне информације можете контактирати Фондацију Темпус путем телефона 011 33 42 430 (опција 1) или путем мејла  info@tempus.ac.rs.