Почетна / Студије / Мастер студије / Вести / Вести мастер студије / Skyrocket Account Management Академија стиже на ФОН

Skyrocket Account Management Академија стиже на ФОН

account-akademija

Компаније CodeIT i Growit Agile су уз подршку Истраживачко-развојног Центра припремиле едукативно-интерактивни програм у оквиру кога ће студенти имати прилику да добију знања потребна једном Account Manager-у.

Студенти ће кроз низ радионица и рада на реалним задацима из области сазнати више о Account Management-у, Project Management-у, маркетингу и финансијама. Skyrocket Account Management Академија стартује 6. марта и биће реализована током 5 недеља.

Уколико те интересује како изгледа посао Аccount менаџера и желиш да сазнаш више о Академији, придружи нам се на Инфо дану у понедељак, 27. фебруара, у 17ч на ФОН-у.

Пријави се за Инфо дан до недеље, 26. фебруара, путем ЛИНКА.

За више информација погледај SAMA сајт, док нам се за додатна питања можеш обратити путем мејла irc@fon.bg.ac.rs.