Почетна / Студенти / Актуелности / Позив студентима за учешће у Coke Summership програму праксе

Позив студентима за учешће у Coke Summership програму праксе

Позивамо студенте треће и четврте године, апсолвенте, дипломце, као и полазнике мастер студија да се пријаве на јединствен Coke Summership програм праксе, који организује Coca-Cola Hellenic компанија уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

HellenicПрограм спаја едукацију и тренинге, рад са менторима, као и реално пословно искуство, пружајући полазницима могућност стицања неопходних практичних знања. У програму је до сада учествовало више од 100 полазника у три генерације, а њих 30 је након праксе добило посао у компанији. Студенти ће, током шестонедељног програма, имати прилику да усаврше своје лидерске способности, пословну комуникацију и ефикасно управљање временом, вештине у управљању пројектима, као и вештине презентовања. Полазници ће на недељном нивоу стицати искуство кроз четири дана рада на конкретном пројекту са ментором и једног дана интерактивних предавања, у којима су предавачи топ менаџери компаније, али и стручњаци из пословних организација са којима компанија сарађује. Потврду о завршеној пракси добијају сви студенти који заврше програм, али и улазе у базу за потенцијалне запослене компаније Coca-Cola Hellenic Србија.

Пријава се обавља на страници: http://www.cokesummership.com/