Почетна / Вести насловна страна / ФОН доделио годишње награде

ФОН доделио годишње награде

На традиционалној новогодишњој прослави ФОН је доделио награде студентима и  компанијама, за постигнуте резултате, подршку Факултету и за посебно ангажовање и афирмацију Факултета. ФОН је уручио и признања директорима средњих школа за постигнуте високе резултате ученика на пријемном испиту.

За постигнуте високе резултате на домаћим и међународним такмичењима у решавању студије случаја током претходне школске године, награде су примили: Лука Важић, Маша Сретеновић, Кристина Мирковић, Ивана Илић и Ива Мишовић.

DSC_0182

За подршку Факултету награђене су следеће компаније и организације: НИС а.д., Coca-Cola Hellenic, Delta Fondacija, Delta Holding, ACO грађевински елементи д.о.о., Schneider-electric, Vip Mobile, ИДЕА д.о.о., Victoria Group, Doncafѐ.

DSC_0202

За постигнуте високе резултате ученика на пријемном испиту,  признања су припала Гимназији у Краљеву и XIV Београдској гимназији.

DSC_0213(1)