Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а у финалу светског такмичења у решавању студије случаја Ace the Case 2015

Студенти Case Study Club-a ФОН-а: Ива Мишовић, Ђорђе Петровић и Иван Девеџић заједно са Маријом Бакић са Економског факултета у Београду победници су националног такмичења у решавању студије случаја Ace the Case које је организовала ревизорска кућа КМПГ. Студенти су решавали студију случаја три сата на тему дефинисања пословне стратегије – организације светског фудбалског првенства у Катару 2022. године и бранили своје решење пред стручним жиријем. Овим резултатом обезбедили су учешће на светском финалу које ће се одржати у Дубајиу у априлу 2015. године. Честитамо студентима и тиму ментора ФОН-а: Весни Дамњановић, Милошу Милосављевићу, Еми Нешковић, Ани Ивановић, Ани Чејовић И Кристини Петрић на сјајним резултатима!!!