Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а други на International Project Management Championship 2015

Студенти ФОН-а други на International Project Management Championship 2015

Студенти Факултета организационих наука, Милица Ђоковић, Михаило Ђурђевић, Иван Девеџић и Никола Шурлан, освојили су друго место у финалу светског такмичења у управљању пројектима International Project Management Championship. Такмичење је организовано у Виљнусу од стране Светске асоцијације за управљање пројектима IPMA од 23. до 24. маја 2015. године. Први део такмичења подразумевао је тестирање од 60 питања за 30 минута, док је други део такмичења подразумевао симулацију пројекта кроз 8 рунди. У припреми тима учествовали су доц. др Владимир Обрадовић, доц. др Марија Тодоровић и Драган Бјелица.