Почетна / Вести насловна страна / Фоновци освојили највише медаља на турниру у Истанбулу

Фоновци освојили највише медаља на турниру у Истанбулу

На 35. по реду студентском међународном турниру Sports Fest 2015 у организацији Boğaziçi University, који је одржан од 08 – 11. маја у Истанбулу, Фоновци су освојили највише медаља. У веома јакој конкуренцији од 800 студената из 25 земаља, екипе Факултета организационих наука освојиле су две златне медаље и то мушка рукометна екипа и женска футсал екипа. У два српска финала, одбојкашице ФОН-а нису успеле да освоје прво место изгубивши од одбојкашке екипе са Архитектонског факултета по сетовима 28:26, 27:25, 15:12 и кошаркашице ФОН-а су остале без златне медаље у борби против екипе са Филолошког факултета. Фудбалери су освојили високо треће место.

Честитамо студентима!