Почетна / Вести насловна страна / Продужен конкурс за упис на међународне Мастер студије International Business and Management

Факултет организационих наука Униварзитета у Београду у сарадњи са Мидлсекс Универзитетом из Лондона отворио је конкурс за упис студената на Мастер студије International Business and Management у школској 2015/16. години. Студије су усаглашене са европским стандардима и акредитоване у Србији и Великој Британији. По завршетку студија студенти стичу две дипломе – Факултета организационих наука и Универзитета из Лондона, као и могућност наставка студија у Србији или у Великој Британији.

Програм траје три семестра, а термини наставе прилагођени су запосленима. Настава се изводи на енглеском језику од стране професора и сарадника Факултета организационих наука и гостујућих професора са Мидсекс Универзитета из Лондона. Програм је намењен свима онима који кроз образовање у области међународног пословања желе да унапреде своје теоријско и практично знање и напредују у каријери.

Обавезни предмети:

• International Business Management
  • Strategic Management and Global Market
  • Global Technology and Operations Management
  • International Corporate Finance

Изборни предмети:

• International Marketing Management and Public Relations
  • International Human Resource Management
  • Intercultural Diversity and Business Ethics
  • Quantitative Methods in Technology Management
  • International Business Law and Employment Systems

Услови уписа: Завршене основне академске студије са мин 240 ЕСПБ и потврда о познавању енглеског језика. Заинтересовани кандидати ће пре уписа обавити интервју са професорима – руководиоцима изабраног студијског програма.

Конкурс је отворен до 04. новембра 2015. године. За више информација о условима пријављивања и начину студирања посетите http://ibm.fon.bg.ac.rs/ или позовите 011/3950 879 уторком од 17 – 19 сати, канцеларија Б008.

Уколико квота не буде попуњена, постоји могућност отварања и трећег конкурсног рока.