Почетна / Вести насловна страна / Позив на гостујућа предавања почасних предавача СПИН ’15

Позив на гостујућа предавања почасних предавача СПИН ’15

У организацији Центра за Операциони менаџмент Факултета организационих наука, почасни предавачи X Скупa привредника и научника, СПИН ’15, одржаће предавања на ФОН-у у среду, 04. новембра 2015. године, од 18 часова у сали 201.

• Проф. др Kulwant S Pawar са Nottingham University Business School из Велике Британије одржаће предавање на тему: „Developing excellence in Operations: A Performance Measurement Perspective„.
  • Мр Марко Агреж из ЕLES д.о.о из Словенијe одржаће предавање на тему: „Usage of Energy Storage Technology for Execution of Power and Frequency Regulation in Electric Power Production„.
  • Доц. др Душан Межнар, изв. директор Lesne, TIP Otiški vrh из Словенијe, одржаће предавање на тему: „Crisiss as a opportunity to restructure companies„.

Тема овогодишњег X Скупa привредника и научника је Иновативна решења операционог менаџмента за ревитализацију привреде Србије.

Позивамо све заинтересоване студенте, наставнике и сараднике да присуствују предавањима.