Почетна / Студенти / Актуелности / Трибина: Упознај Студентски парламент – СПФОН

Трибина: Упознај Студентски парламент – СПФОН

Студентски парламент Факултета организационих наука организује трибину „Упознај Студентски парламент – СПФОН“ која се одржава 24. Децембра у сали 210а у 18 часова.
Присутни ће имати прилику да сазнају шта је то Студентски парламент, чују нешто више о пројектима које организујемо и нашим активностима, имаће прилику да упознају студентске представнике и чланове СПФОН-а. Такође, моћи ће да питају све што их занима и, надамо се, да уживају у дружењу са нама.
Све додатне информације можете добити од 12-16 часова на штанду Студентског парламента у холу Факултета организационих наука или путем маил-а parlament@fon.bg.ac.rs.