Почетна / Студенти / Актуелности / Врућа столица 2016.

Врућа столица 2016.

По трећи пут ФОН-ов центар за развој каријере организује пројекат Врућа столица на Факултету организационих наука. Студенти Универзитета у Београду биће у прилици да 21. маја присуствују занимљивим и врло корисним предавањима које се баве начином селекције кадрова.

Ове године предавачи су угледни стручњаци:

• Душан Вукановић из ICT Hub-a, који ће присутнима причати на тему “Управљање каријером – мост између снова и реалности”
  • Олгица Радуловић из Robert Bosch-a са темом: Како оставити добар први и сваки следећи утисак
  • Татјана Видаковић из Инфостуд-а на тему: Како препознати квалитетног послодавца

Да би и ове године Врућа столица оправдала епитет интерактивног пројекта акценат је стављен на радионице. Сви присутни моћи ће да чују корисне савете о писању CV-а, правилном изражавању и понашању на интервјуу за посао. Радионице, које ће бити организоване 22. маја, водиће:

• Слободан Велинов из Књаз Милоша
  • Маја Милетић из компаније L’Oreal
  • Ивана Марковић из Carlsberg-a
  • Биљана Баџа из Ernst & Young-а
  • Инфостуд

Како би осигурали своје место на Врућој столици потребно је да сви заинтересовани попуне формулар на сајту ФОН-овог центра за развој каријере. Пријаве су отворене од 11.05.2016. до 18.05.2016.

Својим учешћем овај догађај де увеличати компаније: MKgroup, Engineers, Delhaize, Carlsberg, Књаз Милош, Фриком, L’Oreal, Ernst & Young, Comtrade и Инфостуд. Оне ће студентима омогућити реалне симулације разговора за посао. Интервјуи ће бити одржавани од 30.05.2016 па надаље у зависности од могућности компанија. Пријаве за слање CV -а трајаће од 22.05.2016 до 27.05.2016.

За више информација посетите сајт ФОН-овог центра за развој каријере као и званичну Facebook страницу Вруће столице.