Почетна / Вести насловна страна / ФОН – Мастер ИНФО дан

ФОН – Мастер ИНФО дан

У суботу, 10. септембра, од 10 до 14 часова на Факултету организационих наука биће организован „Мастер ИНФО дан“ намењен свим студентима заинтересованим за упис на студијске програме мастер академских студија на ФОН-у.

У библиотеци Факултета студенти ће имати прилику да од професора и асистената добију одговоре на сва питања у вези са студијским програмима, модулима и предметима на мастер академским студијама. Такође, на „Мастер ИНФО дан-у“ студенти ће моћи да се информишу о условима уписа, пријемном испиту и литератури за упис мастер студије 2016/2017.

Факултет организационих наука је расписао Конкурс за упис на осам студијских програма мастер академских студија, као и конкурсе за два студијска програма међународних мастер академских студија.

Више информација о свим студијским програмима мастер академских студија ФОН-а могу се наћи на адресама:
master.fon.bg.ac.rs
ibm.fon.bg.ac.rs