Почетна / Студенти / Актуелности / Праксом до посла у домаћој компанији Propulzija

Праксом до посла у домаћој компанији Propulzija

Propulzija jе домаћа компанија са више од 22 године успешне пословне традиције. Једна је од водећих фирми у производњи POS дисплеја и уређењу ентеријера и екстеријера, према светским стандардима.

У модерно опремљеном производном и пословном простору у Рушњу смештена је производња, дизајн, техника, продаја и маркетиг, финансије и пратећа администрација.

Ако немате радног искуства, а желите да га стекнете, уколико сте вредни и спремни на велико ангажовање и учење, уколико сваком задатку прилазите као изазову, пријавите се на наш програм:

Тражимо особе које су:

• тек завршиле факултет, апсолвенти или студенти на завршној години
• страствене у својој жељи да раде у производној компанији
• посвећене задацима
• енергичне, одговорне, организоване
• ведрог духа, са жељом за сталним учењем и усавршавањем

Трајање и услови праксе:

• Пракса траје месец дана на бази пуног радног времена
• Месечна новчана надокнада у току праксе

Kомпанија нуди:

• прилику за усавршавање и стицање радног искуства кроз рад са стручним члановима колектива
• прилику да будете део динамичног, младог и креативног окружења
• потврду о обављеној радној пракси по завршетку праксе
• велике могућности за квалитетан развој каријере
• понуду за посао након завршетка праксе
Ако сте заинтересовани да научите како теорија изгледа у пракси, да усавршавате своја знања и стичете нова искуства у нашем успешном тиму, молимо Вас пошаљете Вашу биографију са фотографијом на konkurs.bch@gmail.com, а рок пријаве је до 03. октобра 2016. године.
Захваљујемо се свим кандидатима на интересовању и пријави, задржавамо дискреционо право да контактирамо кандидате који уђу у ужи избор.

Достављањем пријаве кандидат даје пристанак да компанија личне податке обрађује у поступку селекције у складу са Законом о заштити података о личности.