Почетна / Вести насловна страна / Гостујућа предавања проф. др Бориса Најмана са Универзитетa у Источном Паризу

Гостујућа предавања проф. др Бориса Најмана са Универзитетa у Источном Паризу

У оквиру сарадње коју Факултет организациних наука остварује са Универзитетом у Источном Паризу – Факултетом за економију и менаџмент (University of East ParisFaculty of Economics and Management) кроз програм Еразмус +, у посети Факултету, боравиће наставници и сарадници партнерског факултета professor Boris Najman, Wassila Benghouba и Lisa Couvelier.

Том приликим, професор Најман ће одржати следећа предавања:

•     уторак, 7. март од 18:00 до 20:00 часова у сали B009 „Informal economy in Serbia, what can we learn from it?
  •    среда, 8. март у оквиру Међународног инфо дана од 12:00 до 14:00 часова у амфитеатру B103 „Presentation of the University of East Paris – mobility opportunities
  •   четвртак, 9. март од 10:00 до 12:00 часова у сали 105 „Serbia in the process of European Integration“
  •   петак, 10. март од 10:00 до 12:00 часова у сали Б002 предавање на француском језику за студенте на предмету Француски језик струке

Позивају се студенти, наставници и сарадници да присуствују најављеним предавањима, а посебно презентацији Универзитета у Источном Паризу – Факултета за економију и менаџмент, која ће се одржати у среду, 08. марта 2017. од 12:00 до 14:00 часова у оквиру Међународног инфо дана. Током школске 2016/17. године по 5 студената оба факултета борави на размени на партнерском факултету.

Биографију професора Најмана можете погледати овде.

poster-fon-boris-najman