Почетна / Вести насловна страна / Међународни инфо дан 2017

Међународни инфо дан 2017

У среду, 08. марта 2017. године Факултет организационих наука организује шести по реду Међународни инфо дан. Циљ догађаја је информисање студената основних, мастер и докторских студија, наставника, сарадника и ненаставног особља о постојећим програмима размене, могућностима финснирањa мобилности, наставка студија, обављања праксе, усавршавање и спровођење истраживања у иностранству. Учесници програма су представници релевантних институција, међународних и домаћих организација, културних центара, фондација, студентских организација и други.

Концепт догађаја:

11:00 – 15:00 презентација учесника на инфо штандовима у холу Факултета
12:00 – 14:00 презентације актуелних програма и отворених конкурса у амфитеатру Б103

Учесници:

• Универзитет у Београду, Одељење за међународну сарадњу (http://mobion.bg.ac.rs/)
• Фондација Темпус, Еразмус+ канцеларија у Србији (програми Erasmus+ и Ceepus)
• Université Paris-Est Créteil Val de Marne
• Француски институт у Србији