Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а први на националном такмичењу у области односа с јавношћу

Студенти ФОН-а први на националном такмичењу у области односа с јавношћу

Студенти Case Study Club-a ФОН-а: Настасија Ђурић Јанковић, Богдан Раденковић, Нина Ђелић и Милош Герун, под менторством проф. др Весне Дамњановић освојили су прво место на националном такмичењу у решавању студије случаја из области односа с јавношћу на конференцији ПРилика 2017 у среду, 6. децембра 2017. године.

Студију случаја је задала компанија Инфостуд. Главни задаци су били унапређење корпоративног бренда компаније кроз интеграцију 11 бизниса и брендирање компаније Инфостуд као пожељног послодавца ка различитим циљним јавностима.

Друштво Србије за односе с јавношћу (ДСОЈ) организовало је такмичење шести пут. У финалу је учествовало три тима који су изабрани од десет екипа факултета из градова широм Србије. Студенти ФОН-а су похваљени за креативна решења која су предложена на стратешком нивоу, презентацију, као и тимски рад. Честитамо им на сјајном резултату!

prilika-2017-timfon