Почетна / Вести насловна страна / Успешно завршена LUKOWA Académie 2018

Успешно завршена LUKOWA Académie 2018

LUKOWA Académie је заједнички едукативни и тренинг програм швајцарске компаније LUKOWA и Факултета организационих наука, осмишљен са циљем да развије и унапреди знања и вештине студената у областима пословања и менаџмента, корпоративне комуникације и финансија, spreadsheet инжењеринга, међународне трговине и пољопривреде. Програм је бесплатан и изводи се на енглеском језику.

Kао завршни догађај Академије, у недељу 16.12.2018. године, одржан је LUKOWA Case Challenge – такмичење у решавању пословне студије случаја. Полазници Академије, подељени у 6 тимова, решавали су студију случаја задату од стране компаније LUKOWA. Такмичење је било интернационалног карактера уз учешће једног студентског тима из пословне школе Corvinus, Универзитета у Будимпешти (Мађарска).

Резултати такмичења су:

1. место

Тим:  Филип Микановић (Економски факултет), Милан Илић (Факултет организационих наука) и Наталија Богдановић (Економски факултет).

Ментор: Адам Kовач (Ernst & Young, Case Study Club ФОН)

1-mesto

1. место

Тим: Fruzsina Balogh (Corvinus Business School), Gabor Lorincz (Corvinus Business School), Dora Nguyen (Corvinus Business School) i Andras Rostas (Corvinus Business School)

Ментор: Zsolt Matyusz (Corvinus Business School)

2-mesto

1. место

Тим: Стефан Цонић (Факултет организационих наука), Александра Џинчић (Факултет организационих наука), Рада Обрадовић (Пољопривредни факултет) и Стефан Матовић (Економски факултет).

Ментор: Слободан Антић (Факултет организационих наука)

3-mesto

Награду за најбољег презентера добила је Александра Џинчић (Факултет организационих наука).

najbolji-prezenter

Награђеним студентима и менторима, дипломе је уручио директор компаније ЛУKОWА Александар Савановић.

Више информација о LUKOWA Académie програму и LUKOWA Case Challenge  такмичењу можете пронаћи на интернет страници.