Почетна / Студенти / Актуелности / ИНФО ДАН компаније Mashfrog на ФОН-у

ИНФО ДАН компаније Mashfrog на ФОН-у

У уторак, 15. октобра 2019. године од 10:15 до 11:15 часова, у амфитеатру Б009 на Факултету организационих наука биће организован Инфо Дан компаније Mashfrog доо, која је део групације Mashfrog.

Позивамо све заинтересоване студенте да присуствују презентацији програма обуке компаније, која је намењена студентима свих завршних година и мастер студија са МИНТ-а (математика, инжењерство, технологија и наука).

Академија ће се усредсредити на 4 главне области кључне делатности компаније Mashfrog DOO, а то су: системи предузећа (SAP, Infor, Salesforce), интегрисање система за управљање облаком, Industry 4.0 и сигурност софтвера. Циљ јесте обучити око 60 људи млађих од 30 година, као и њихово запослење након обуке.

Детаљније информације о селекцији учесника, пријави и динамици обуке можете добити на Инфо дану.

Агенда:

• 10:15-10:20 Introduction: Zoran Rakićević PhD, Assistant Professor, Production and service planning
  • 10:20-10:55 Presentation of the company and training programme: Andrea Albanese, Digital Enterprise Division Manager
  • 10:55-11:15 Q&A