Почетна / Студије / Мастер студије / Вести / Вести мастер студије / Конкурс за мобилност студената на Технолошком институту у Бордоу

Конкурс за мобилност студената на Технолошком институту у Бордоу

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност 4 студента мастер студија у трајању од по 6 месеци на Технолошком институту у Бордоу (Bordeaux Institute of Technology), Бордо, Француска, у оквиру програма Еразмус+, КА1. Конкурс је расписан за мобилност у летњем семестру школске 2019/20. године и доступан је студентима Машинског, Технолошко-металуршког, Електротехничког, Математичког и Факултета организационих наука за облсти размене: 0541 Mathematics 0715 Mechanics and metal trades 0611 Computer use, 0613 Software and applications development and analysis и 0714 Electronics and automation. Сви курсеви су доступни само на француском језику.

Пријава на конкурс траје до 28. октобра 2019. године и доступна је на платформи  http://mobion.bg.ac.rs/opencalls.

Упутство за припрему документације можете видети овде.