Почетна / Студије / Мастер студије / Вести / Вести специјалистичке студије / Активација ФОН налога за студенте специјалистичких студија и приступ порталу е-студент

Сви студенти уписани на специјалистичке студије у школској 2019/20. год имају отворен ФОН налог. Више информација о налогу можете погледати на линку.

Уколико до сада нисте активирали ФОН налог, потребно је да то урадите пратећи упутство на линку.

Након успешне активације налога, потребно је да приступите Вашем ФОН мејл налогу (налази се у оквиру пакета Office 365, на адреси office365.fon.bg.ac.rs). На Вашу ФОН мејл адресу су послати корисничко име и лозинка за приступ порталу е-студент (https://student.fon.bg.ac.rs).

Напомена за студенте који су користили ФОН налог на основним студијама ФОН-а

Студенти који су користили ФОН налог током основних студија (приступали порталу Office 365 или ФОН мејл адреси), није потребно да поново активирају налог. ФОН налог са основних студија је спојен са ФОН налогом специјалистичких студија. Напомена: Потребно је користити ново корисничко име (са индексом специјалистичких студија)старо корисничко име са индексом основних студија више није активно. Лозинка за ФОН налог није промењена.

Пример: уколико сте на основним студијама имали ФОН налог gg20151234@student.fon.bg.ac.rs, а уписали сте специјалистичке студије са индексом 2019/3421, ново корисничко име које користите за ФОН налог је: gg20193421@student.fon.bg.ac.rs .