Почетна / Студенти / Актуелности / Гостујуће предавање интернационалне компаније CMM Investment Consulting Group и презентација отворених радних места за студенте ФОН-а

Гостујуће предавање представника компаније CMM Investment Consulting Group и презентација отворених радних места ће се одржати у среду, 19. фебруара 2020. године у 18.15 сати у сали Ц301.

Гости предавачи: Милан Миленковић, Managing Partner; Наташа Грдинић, CEO CMM Montenegro;  Снежана Видаковић – Director of Sales; Kсенија Николић –  Manager of CMM Global

Теме:

• Рецепт успеха младе особе у бизнису
  • Пример развоја сектора од нуле
  • Бенефити рада у интернационалној компанији
  • Прилика праксе и запослења у CMM Investment Consulting Group

Позивамо све заинтересоване да присуствују презентацији, можда баш ово буде пут ка почетку ваше блиставе каријере.

Више о компанији:

CMM Group је интернационална компанија са дугогодишњим искуством, специјализована за пословање са некретнинама и пружање широког спектра услуга кроз различите развојне пројекте. Ова компанија поседује канцеларије и партнерства у Русији, Великој Британији, Црној Гори, Западној Европи, Турској, Шпанији и у Kини. CMM Group континуирано шири свој утицај на глобалном тржишту. У циљу достизања још већих успеха, CMM Group шири и свој међународни тим, отварајући позиције за амбициозне младе људе жељне новог практичног знања и  напретка у каријери.

Детаљније