Почетна / Вести насловна страна / XVII Mеђународни Симпозијум SymOrg 2020

XVII Mеђународни Симпозијум SymOrg 2020

Задовољство нам је да Вас обавестимо да ће се XVII Међународни Cимпозијум SymOrg 2020 са централном темом Business and Artificial Intelligence, ове године одржати 22. јуна у Београду на Факултету организационих наука и од 23-25. јуна на Златибору у Kонгресном центру УСО Ратко Митровић. Позивамо све заинтересоване да узму учешће на Симпозијуму који традиционално окупља домаћу и међународну академску и научну јавност, представнике корпоративног, јавног и невладиног сектора, као и студенте основних, мастер и докторских студија.

У оквиру Симпозијума одржава се велики број догађаја везаних за тему Business and Artificial Intelligence у различитим форматима. Више информација о предавањима по позиву, радионицама, као и прелиминарни програм скупа, достуно је на званичном сајту. У оквиру Симпозијума одржаће се Округли сто у Београду, дванаест секција на Златибору, а у припреми је и студентско такмичење. Више информација доступно је на: http://symorg.fon.bg.ac.rs/.