Почетна / Студенти / Актуелности / Позив за учешће на Такмичењу за најбољу студентску иновативну идеју и реализовану иновацију у Србији за 2021. годину

Пријавите се за такмичење за најбољу технолошку иновацију које организује Министарство просвете, науке и технолошког развоја, а за његову реализацију задужени су Факултет техничких наука из Новог Сада, Технолошко-металуршки факултет из Београда, Привредна комора Србије и Радио телевизија Србије.

Пријаве за такмичење за Најбољу студентску иновацију за 2020. биће  отворено до 15. марта, док ће пријаве за  Најбољу реализовану иновацију бити отворене до 5.маја 2021. године.

Такмичење у категорији најбоље студентске иновације одржава се, четврту годину за редом, у оквиру Националног такмичења за најбољу технолошку иновацију у Србији. Циљ овог такмичења је да студентима пружи додатна знања из предузетништва и управљања иновацијама, као и боље разумевање свих неопходних корака за успешну комерцијализацију реазвијених техничких решења.

Такмичење у категорији реализоване иновације отворено је за све становнике Србије.

Пријављивање подразумева попуњавање електронске форме доступне на линку.

За још детаља о условима учешћа приступите овом линку.

inovacija