Еразмус+ инфо дан

У среду, 14. априла 2021. године, Факултет организационих наука организује онлајн Еразмус+ инфо дан са почетком у 16.15 часова преко платформе MS Teams. Циљ догађаја је информисање о отвореним конкурсима и процедуром за пријаву за Еразмус+ мобилности које су на располагању студентима ФОН-а.  Догађај ће бити организован онлајн на следећем линку.

Током догађаја, биће организована радионица Како се пријавити за Еразмус+ размену?, на којој ће бити речи о појму мобилности, отвореним конкурсима, неопходној документацији за пријаву и платформи МОБИОН. Такође, биће представљена искуства студената који сада бораве на размени на следећим универзитетима: University Paris 1 Panthéon- Sorbonne – Сава Павловић, Université Paris-Est Créteil Val-de-Marne – Ана Цветковић, Тијана Гаговић, Вања Корићанац, Милица Тајков, док ће колеге Алекса Вучетић и Матија Јовић говорити о свом искуству пријаве као freemover-a за размену на TU Wien кроз програм Ceepus.

Агенда догађаја:

16.15 – 16.45     Радионица Како се пријавити за Еразмус+ размену?

16.45 – 17.15     Презентација искустава са мобилности

17.15 – 18.00     Питања и одговори