FON Open DAY

Позивамо будуће студенте Факултета да се у недељу, 03. октобра, од 13.00 сати прикључе догађају FON Open Day и да на youtube каналу Факултета погледају садржај који смо тим поводом припремили за њих.

FON Open Day намењен је будућим студентима Факултета, а студенти ће овај догађај, услед тренутне ситуације изазване пандемијом вируса COVID-19, моћи да прате на ФОН Youtube каналу.

Након поздравног говора руководства Факултета, бруцошима ће се обратити и предметни наставници изборних предмета на првој години.

Поред поздравних обраћања, бруцоши ће добити инструкције за коришћење Microsoft Teams платформе коју ће користити за праћење онлајн наставе.

Агенду догађаја можете преузети овде.

Детаљне инструкције у вези са условима коришћења платформе MS Teams, можете пратити овде.

Упутство за активацију ФОН налога можете погледати овде