Почетна / Студенти / Актуелности / КОНКУРСА ЗА ДОДЕЛУ СТИПЕНДИЈА ФОНДАЦИЈЕ МИЛАНА СТЕФАНОВИЋА-СМЕДЕРЕВЦА И СУПРУГЕ ДАРИНКЕ ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022 ГОДИНУ

Расписује се Конкурс за доделу 6 стипендија Фондације Милана Стефaновића-Смедеревца и супруге Даринке студентима Универзитета у Београду са факултета на којима се подстиче развој менаџмента, као и других научних дисциплина чији је предмет унапређење трговине, за школску 2021/2022 годину.

На Конкурс се могу пријавити студенти уписани први пут у текућој школској години на основне академске студије факултета Универзитета у Београду на којима се подстиче развој менаџмента као и других научних дисциплина чији је предмет унапређење трговине, чије се школовање у школској 2021/2022 години финансира из буџета Републике Србије и који нису губили ниједну годину током студија, уз максималну ефикасност током студирања.

На конкурс се могу пријавити студенти од друге године основних студија.

За више детаља посетите следећи линк, а пријаву на конкурс потражите овде.