Почетна / Студенти / Актуелности / Компанија SBB организује програм пролећне праксе за студенте Факултета организационих наука

Пракса за 5 студената Факултета организационих наука планирана у трајању од 3 месеца са почетком у марту ове године и замишљена је као могућност да се студенти ФОН-а упознају са начином рада, иновационим технологијама и трендовима које компанија SBB развија.

Студенти ће имати прилику да стекну радно искуство у SBB тиму и сарађују са врхунским професионалцима, а по завршетку својих студија најбољи кандидати добиће прилику за запослењем у овој компанији.

Праксу ће водити ментори из Сектора за развој и унапређење продаје, развој производа, маркетинга, људских ресурса, финансија.

Пракса ће бити организована у формату од 12 радних сати недељно, уз могућност рада од куће.

Сви заинтересовани кандидати могу се пријавити слањем CV-а на praksa@sbb.co.rs до 20. фебруара