Почетна / Студенти / Актуелности / Конкурс српског привредног друштва Фондација „Привредник“

Конкурс српског привредног друштва Фондација „Привредник“

Српско привредно друштво Фондација „Привредник“ расписује Конкурс за пријем нове генерације питомаца и штићеника  у школској 2022/2023. години.

Конкурс је отворен у периоду од 12. септембра до 20. октобра 2022. године.

Линк конкурса: http://fondprivrednik.org.rs/konkurs-za-2022-2023-godinu/

Право учешћа имају студенти чија је просечна оцена најмање 9,00 као и студенти који су до сада освојили награде на савезним и интернационалним такмичењима.

Конкурсна документа су:

1. Пријавни лист и Упитник (преузети на сајту Фондације „Привредник“)
  2. Документа о успеху у последње две школске године (текућу и претходну годину оверене фотокопије), дипломе и стечена признања током школовања и такмичења
  3. Извод из матичне књиге рођених
  4. Уверење из катастра о поседовању некретнина за родитеље/старатеље
  5. Потврда о просечном месечном примању за 12 протеклих месеци за оба родитеља или потврду о незапослености
  6. Копију решења о коришћењу социјалне помоћи Центра за социјални рад (ако су оба родитеља незапослена)
  7. Потврду о статусу редовног ученика или студента у 2022/23. школској години

Предност при избору имају кандидати слабијег материјалног стања.

Конкурс је отворен од 12. септембра до 20. октобра 2022. године.

Студенти су дужни да до 25. октобра 2022. доставе потврду о накнадно положеним испитима који се узимају у обзир код коначне оцене о испуњености услова Конкурса.

Одлука о пријему донеће се сагласно Правилнику Фондације “Привредник”, у року од 35 дана.

У складу са прописаним условима услед пандемије вируса Covid 19 неће се одржати тестирање кандидата тестовима когнитивних способности и тестовима личности. Усмени интервјуи ће се реализовати по процени руководства Фондације о чему ће кандидати бити накнадно обавештени.

Пријаве доставити на адресу:

СПД ФОНДАЦИЈА „ПРИВРЕДНИК“

Булевар Михајла Пупина 6 / канцеларија 513