Почетна / Студенти / Актуелности / Пријави се за Top Talent програм пракси у компанији msg global solutions

Пријави се за Top Talent програм пракси у компанији msg global solutions

top-talent-vizual-1

Top Talent програм компаније msg global solutions је намењен студентима и дипломцима који желе да се усавршавају и граде своју каријеру кроз учешће у изазовним пројектима, у различитим окружењима и културама.

Програм окупља младе људе са IT образовањем, са фокусом на примени свог знања у областима имплементације SAP решења у индустријама финансија, осигурања и слично.

Шта вам је потребно за почетак?

• Студије из области информационих технологија, рачунарских наука, пословне информатике,
  • Познавање Java или SQL-а,
  • Знање енглеског језика,
  • Спремност за учење о пословним процесима осигурања, финансија и стицање знања из индустрије,
  • Добре вештине презентације и комуникације.

Ове године програм нуди тромесечну праксу у области IT консалтинга.

Програм је намењен дипломцима и студентима који ће ускоро дипломирати и осмишљен је као плаћени ангажман са пуним радним временом.

Процес пријаве траје до 23. октобра 2022. године.

Више информација можете потражити нa линку.