Почетна / Студенти / Актуелности / Пријави се за Find Your Place талент програм компаније Delhaize

Пријави се за Find Your Place талент програм компаније Delhaize

Find Your Place @ Delhaize је талент програм компаније Delhaize Serbia намењен младима који желе да свој лидерски потенцијал граде у корпоративном окружењу велике интернационалне компаније, лидера у малопродаји на нашем тржишту. Циљ програма је да полазницима пружи прилику да разумеју динамику ритејл индустрије, могућности које она пружа и пронађу своје место, где ће моћи да остваре свој пун потенцијал.

Кроз програм полазници ће имати прилику да се упознају са радом различитих сектора, и да на основу својих афинитета и показаних вештина одаберу где ће стећи радно искуство. Поред практичних знања, за полазнике ће бити организовани тренинг програми неопходни за успешан почетак каријере. Током програма, учесници ће радити на пројекту чије резултате ће имати прилику да представе лидерима из компаније. Њихов рад ће, на основу претходно креираног плана рада, подржавати ментор и бади.

Услови за пријаву су следећи:

• Завршене основне академске студије или студент/киња мастер студија
  • Завршна година основних студија (планирани завршетак студија до октобра 2023.)
  • Студијски профил економије, менаџмента, технолошких, природних или друштвених наука
  • Највише годину дана радног искуства
  • Одлично знање енглеског језика
  • Солидно познавање рада у MS Officeпакету
  • Жеља за константним учењем и радозналост
  • Спремност да пробаш, погрешиш, научиш и порастеш
  • Вештина активног слушања и успешног презентовања
  • Спремност за рад у тиму различитих и изузетних људи
  • Мотивација да позитивно утичеш на квалитет живота Delhaize потрошача

Шта можеш да очекујеш?

• Рад у интернационалној компанији, која је лидер на тржишту малопродаје
  • Упознавање Delhaize пословања као целине и различитих сектора у компанији
  • Компетитивнa зарадa и условi рада
  • Квалитетан менторски програм
  • Посебно креиран програм учења и развоја, где је сваки петак дан намењен тренинзима, радионицама, пројектном раду
  • Рад у тиму на актуелним бизнис пројектима, који ће бити презентовани менаџменту компаније, а најбоља решења имплементирана

Више детаља о условима учешћа и пријаву потражи на линку.