Обавештење

Студенти уписани 2022. године на мастер академске студије (број индекса 2022/…) на новоакредитоване студијске програме, уколико планирају да заврше студије у року, неопходно је да попуњен обаразац Пријава испита Предмет завршног рада, потписан од стране ментора, предају Служби за МСД студије најкасније 13. априла 2023. године, до 15 сати. Не постоји услов за пријаву испита Предмет завршног рада.

Студенти уписани 2022. године на мастер академске студије (број индекса 2022/…) на студијске програме чија акредитација важи од раније (Финансијски менаџмент, контрола и менаџерско рачуноводствои студенти уписани 2021. године на мастер академске студије (број индекса 2021/…) и раније уколико планирају да заврше студије у овој школској години, неопходно је да Пријаву теме Завршног рада предају Служби за МСД до 12. јунa 2023. године. Студент може пријавити тему завршног рада уколико има највише један неположен испит.