Почетна / Студенти / Актуелности / Пријави се за летњи програм праксе Coke Summership

Пријави се за летњи програм праксе Coke Summership

cchbc-coke-summership

Coke Summership је летњи програм праксе који CCHBC организује 11. пут и у ком је до сада учешће узело чак 290 кандидата, од којих се 80 и запослило у Компанији.

Током 6 недеља праксе имаћете прилику да се упознате са јединственим 24/7 портфолиом, учите о продаји, дистрибуцији, производњи, логистици, маркетингу, финансијама, људским ресурсима, односима с јавношћу, радите са Business Developer-има на терену и стекнете вештине неопходне за успешну каријеру као што су организација времена, преговарање и презентовање.

Kандидатима ће бити додељени ментори са којим ће радити на пројекту.

Овогодишњи Coke Summership почиње 10. јула и траје до 18. августа 2023. године.

За Coke Summership праксу могу да се пријаве редовни студенти завршних година основних, или студенти мастер академских  студија у Републици Србији, са знањем енглеског језика.

Пријаве су отворене од 24. априла до 28. маја 2023. године.

Линк за пријаву доступан је овде