Почетна / Студенти / Актуелности / Позив за учешће на Међунаордној пословној студентској недељи на Пословној школи Стокхолм

Партнерски факултет из Шведске, Пословна школа Стокхолм Универзитета у Стокхолму позива заинтересоване студенте да се пријаве за учешће на Међунаордној пословној студентској недељи (International Business Student Week ) која ће бити одржана од 9. до 13. маја 2016. године у Стокхолму, Шведска. Рок за пријаву је 7. март 2016. године.

Овде можете преузети позив, више информација о Школи и распоред, често постављана питања и апликациони формулар. Моле се сви заинтересовани студенти да приликом слања апликационог формулара на адресу studentcoordinator.ibsweek@foreningenekonomerna.se у CC мејла ставе и international@fon.bg.ac.rs.