Почетна / Студије / Мастер студије / Вести / Вести мастер студије / Почело пријављивање за студентско такмичење ПРилика 2014

Почело пријављивање за студентско такмичење ПРилика 2014

Друштво Србије за односе с јавношћу, трећи пут за редом, у оквиру годишње конференције ПРилика 2014, организује и национално студентско такмичење из области односа с јавношћу. Конкурс је отворен за студенте уписане на било који студијски програм основних академских, струковних или мастер студија на државним и приватним високошколским институцијама у Републици Србији. Сви заинтересовани студенти могу да пријаве своје тимове најкасније до недеље, 5. октобра 2014. године, слањем попуњеног пријавни формулар на мејл Друштва drustvo@pr.org.rs. Тимови ће ове године решавати студију случаја компаније Vip Mobile, која ће ускоро бити објављена.