Почетна / Вести насловна страна / Инфо сесија и додела диплома на International Business & Management мастер програму

У понедељак, 20. октобра од 19.30 у сали 201 биће организована Инфо сесија о мастер програму IB&M за све постојеће и будуће студенте као и за све заинтересоване за IB&M мастер програм у школској 2014/15. током које ће моћи да се детаљно упуте у садржај програма као и да поразговарају са професорима и студентима на програму. На Инфо сесији ће учествовати и професорка Марина Папанастасиоу, линк тутор са Универзитета Мидлсекс, партнерског универзитета на овом програму. Овом приликом ће дипломцима који су завршили студије у претходном периоду бити уручене дипломе са Универзитета Мидлсекс.