Почетна / Студенти / Актуелности / Савез студената Факултета организационих наука

Савез студената Факултета организационих наука

У току године, Савез студената Факултета организационих наука, организује неколико пројекта, а сваки од њих ужива све већу популарност код студената. Ослушкујући потребе својих колега, пружа могућност додатне едукације реализујући пројекте као што су КСОН, Дани праксе, SportBizz и Курсеви страних језика.

Савез студената Факултета организационих наука настоји да покрије област спортског менаџмента, па је почетком децембра одржана конференција под називом „SportBizz“, која је наишла на подршку бројних спортских клубова као што су Црвена Звезда, Партизан итд. Почетком летњег семестра наставља се пројекат „Курсеви страних језика“, који помаже студентима приликом савлађивања страних језика, као и учењу о култури и обичајима других народа. Сада већ традиционална „Конференција студената организационих наука“ одржаће се по четврти пут на Златибору крајем марта, која има за циљ да едукује студенте о различитим аспектима пословања, као и да кроз предавања, радионице и панел дискусије омогући интеракцију између студената и водећих компанија у Србији. У априлу, студенти ће имати прилику да се упознају са тражњом компанија, као и да стекну увид у знања и вештине које се од њих, као будућих запослених траже преко пројекта „Дани праксе“ који представља место стварања нових прилика за развој и успешну каријеру. У наредном периоду, Савез студената Факултета организационих наука планира стално усавршавања постојећих пројеката и реализацију нових уз помоћ студената, компанија партнера и Факултета организационих наука.