Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а победници „Creative Shock“ такмичења у решавању студије случаја

Студенти ФОН-а победници „Creative Shock“ такмичења у решавању студије случаја

Студенти Case Study Club-a ФОН-а: Ива Мишовић, Ђорђе Петровић, Никола Шурлан и Стефан Милић под менторством проф. др Весне Дамњановић освојили су прво место на светском такмичењу у решавању студије случаја „Creative Shock“ у Литванији. Такмичење је трајало од 01. октобра до 07. децембра 2014. године, а организовала га је ISM Студентска Асоцијација и ISM Универзитет менаџмента и економије.

На такмичењу је учествовало 175 тимова са 125 универзитета. У прелиминарној рунди тимови су имали задатак да реше студију случаја на тему социјалног предузетништва. У другој рунди, пред тимовима је био задатак да креирају маркетинг стратегију у форми видео снимка за друштвено организацију. У финалном делу такмичења, које је одржано од 05. до 07. децембра 2014. године, најбољих 5 тимова су имали задатак да реше студију случаја за 12 сати и презентују своје решење члановима жирија. Тим Факултета организационих наука имао је најбоље решење, након чега је и награђен првим местом.

Додатне информације можете видети на: http://creativeshock.lt/