Почетна / Студенти / Актуелности / Adecco пројекат „Wаy to worк“ помаже младима да брже дођу до посла

Adecco пројекат „Wаy to worк“ помаже младима да брже дођу до посла

У четвртак, 26.03.2015. године, у амфитеатру 015, са почетком у 9 часова, експерти из компаније Adecco, менаџери људских ресурса из великих компанија, као и бивши практиканти пројекта „Wаy to wоrк“ одржаће предавање студентима Факултета огранизационих наука.

Компанија Adecco, светски лидер на пољу пружања услуга из области људских ресурса, организује догађај у циљу пружања подршке младима на путу тражења првог посла. Након предавања стручњаци за људске ресурсе компаније Adecco као и менаџери људских ресурса мултинационалних компанија, даваће корисне савете и информације студентима о томе како да унапреде себе и своје вештине како би повећали шансе за проналазак свог првог посла. Препоручује се да студенти понесу своје биографије, како би их стручњаци посаветовали о унапређењу биографије и тиме их припремили за први интервју за посао.

Позивамо све заинтересоване студенте да присуствују предавању.