Почетна / Студенти / Актуелности / Гостујуће предавање Биљане Ђилас и Николе Вукадиновића из компаније METRO Cash & Carry на ФОН-у

У понедељак, 06. априла 2015. године, од 10:15 до 12:00 часова (сала Б002) Биљана Ђилас, Виши руководилац доставе робе и комерцијалиста за купце и Никола Вукадиновић, Руководилац извршења доставе робе из компаније METRO Cash & Carry, одржаће предавање у оквиру изборног предмета Управљање ланцима снабдевања на ФОН-у.

Тема предавања ће бити „Управљање испоруком робе у трговинском ланцу METRO Cash & Carry“.  Позивамо све заинтересоване студенте, наставнике и сараднике да присуствују предавању.