Почетна / Студенти / Актуелности / Решите пословни проблем у Београду и представљајте Србију у Дубаију

Решите пословни проблем у Београду и представљајте Србију у Дубаију

КПМГ у Србији трећи пут организује “Ace the Case“, такмичење где студенти решавају пословне проблеме примењујући своје теоријско знање и аналитички начин размишљања. Студентима се пружа могућност да стекну практично знање и вештине које ће им користити у даљој каријери. Посетите www.kpmg.com/rs/atc и пријавите се на конкурс.

Такмичење се одржава 26. и 27. новембра 2015. године у Београду. Први део чини обука где КПМГ стручњаци показују како се решавају пословни проблеми и како их изложити и презентовати на најбољи начин. Затим добијате пословни случај где је потребно применити знање из економије, финансија и менаџмента, као и стратешко размишљање.

Победнички тим представља Србију на међународном такмичењу KICC у априлу 2016. године у Дубаију. Тамо ће имати прилику да покажу своје квалитете и одмере снагу са студентима из целог света.  Рок за слање пријава је 6. новембар 2015. године. Уколико сте студент завршне године основних или мастер студија, припремите своју биографију и мотивационо писмо на енглеском језику и пријавите се.