Почетна / Вести насловна страна / Додела диплома и инфо сесија – мастер програм Interantional Business and Management

У уторак, 20. октобра 2015. године, на Факултету организационих наука од 19.00 часова, у сали 201 одржаће се церемонија доделе диплома дипломцима мастер студијског програма International Business and Management.

Након церемоније, биће одржана инфо сесија за све постојеће и будуће студенте, као и за све заинтересоване за IB&M мастер програм за школску 2015/16. годину. На питања заинтересованих одговараће проф. др Марина Папанастассиоу линк тутор са Midlesex Универзитета, проф. др Маја Леви Јакшић, руководилац програма, др Јелена Анђелковић Лабровић, линк тутор као и наставници Факултета организационих наука ангажовани на реализацији овог програма.

О детаљима програма можете погледати на www.ibm.fon.bg.ac.rs.